Hakkımızda

Şirketimiz, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübe ile 1998 yılında BUGRA markası ile kaynak makinaları ve otomasyon kaynak sistemleri üretimine geçmiştir. BUGRA markasıyla MIG/MAG gazaltı kaynak makinaları, kaynak redresörleri, tozaltı kaynak makinaları ve ark kaynak transformatörleri imalatına geçiş yapmıştır. Türkiye pazarının ihtiyacı olan kaynak makinası grubunun %50 sini karşılayabilecek kapasitededir.
Ülkemizin ağır sanayi şartları göz önüne alınarak tasarlanan ve üretilmekte olan ürünlerimiz ve firmamız CE uygunluk belgesi ile ISO 9001:2015 serifikasına sahip olup, bunun yanı sıra servis yetki belgesine sahiptir.
Buğra, müşteri portföyüne çok önem veren bir firma olarak, müşterilerinin sorunlarını ve taleplerini birebir ilişkilerle çözmeyi ilke edinmiştir.
Buğra, üretiminin, satış sonrası hizmetine önem veren, servis taleplerinde kısa sürede teknik hizmeti sunan, ulaşamadığı noktalarda bayi ve servislerini yönlendiren ve sektörde hızlı ve kaliteli teknik hizmet verebilen firma olma özelliğini taşımaktadır.
Şirketimiz, Gazi Üniversitesi ile birlikte kaynak sektöründe uluslararası ortak çalışmalara imza atmaya ve birbirinden değerli akademisyenlerle birlikte yürüttüğü meslekî ve meslek içi eğitimlere devam etmektedir. Kaynakçı yetiştirme kursları düzenlemekte, katılımcılara katılım belgesi ve kaynakçı sertifikası sunmaktadır. Buğra Kaynak Eğitim Yayınları vesilesiyle müşterisi olsun olmasın, kaynak ile ilgili herkese hizmet sunmayı görev bilmektedir.

KALİTE POLİTİKASI
Ürün kalitesinde çıtayı hep yüksekte tutmayı, yasal mevzuat ve teknik şartnameler uygun çalışmayı, çalışanlarımızın sürekli gelişmesi için gerekli eğitim desteğini vermeyi, kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmeyi, rakiplerimizden önde olmayı kalite politikamız olarak benimsedik.

SATIŞ VE SERVİS
Yurt sathına yayılmış bayi ve servis ağı ile müşterilerimize ulaşıyoruz, teknik destek veriyoruz, ihtiyaçları için çözüm üretiyoruz. Müşterilerimize kulak verip “daha iyisi nasıl olabilir?” sorusuna cevap arıyoruz. Sonuçta, müşterilerimizin teknik servis ihtiyacından kazanç elde etmeyi değil, makinalarımızı kullanırken “bize hiç ihtiyaç duymamalarını” öngören bir üretim felsefesini benimsiyoruz.

AR-GE
Endüstriyel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak üretim hattımızı sürekli güncelliyoruz. İhtiyaçlar doğrultusunda, yeni modeller tasarlıyoruz. Tamamen firmamız bünyesinde tasarlanıp geliştirilmiş modelleri her yıl kataloğumuza ekliyoruz. Uzakdoğu menşeli üretimden özellikle uzak durarak, “%100 yerli üretim” ürünlerimizin altına imzamızı atıyoruz.

DIŞ TİCARET
Ortadoğu, Arap ve Kafkas ülkeleri ile Türk cumhuriyetlerine gerçekleştirilen ihracat gün geçtikçe artıyor. Satış grafiğimizi geliştirerek Türk ekonomisine azami katkıyı sağlamayı hedefliyoruz.

EĞİTİM
Buğra, kalıcı ve güvenilir bir marka olmanın yolunun daha çok satış yapmaktan veya daha çok reklam vermekten geçmediğini iyi biliyor. Bu gerekçeyle eğitim faaliyetlerine yatırım yapıyor. Ulusal ve uluslar arası çalışmalara destek veriyor, akademik faaliyetlere sponsor oluyor, üniversitelerin teknik ekipmanlarının geliştirilmesine yardım ediyor. Açtığı kurslar ve düzenlediği seminerlerle sektöre kaynakçı yetiştiriyor, teknik personelin niteliğini arttırıyor. Eğitim yayınları ile ilgililere hizmet ediyor, öğrencilere firma bünyesinde eğitim ve staj olanağı sağlıyor.

Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Buğra'ya Aittir